Omnystudio (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Visibility
az: Görünüş

en: Duration
az: Müddət

en: About
az: Haqqında
