Omnystudio (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Duration
lv: Ilgums

en: About
lv: Par
