Omnystudio (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Publisher
nl: Uitgever

en: About
nl: Over

en: Season
nl: Seizoen

en: Artwork
nl: Kunstwerk
