Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: التصنيف

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: About
ar: حول
