Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: About
el: Περί
