Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Category
es: Categoría

en: Visibility
es: Visibilidad

en: API Key
es: Clave API

en: Duration
es: Duración

en: Publisher
es: Editorial

en: About
es: Acerca de

en: Season
es: Temporada

en: Artwork
es: Arte
