Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Visibility
pl: Widoczność

en: API Key
pl: Klucz API

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Publisher
pl: Wydawca

en: About
pl: O stronie
