Omnystudio (1.0.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Duration
ca: Durada

en: Publisher
ca: Editor

en: About
ca: Detalls

en: Season
ca: Temporada

en: Artwork
ca: Il·lustració
