Omnystudio (1.0.0-alpha7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Duration
hi: अवधि

en: About
hi: के बारे में
