Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Duration
cs: Trvání

en: About
cs: Popis
