Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Visibility
da: Synlighed

en: API Key
da: API-nøgle

en: Duration
da: Varighed

en: About
da: Om
