Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Duration
fa: مدت

en: About
fa: درباره
