Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Duration
hr: Trajanje

en: About
hr: Opis
