Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Image
id: Gambar

en: Category
id: Kategori

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Duration
id: Durasi

en: About
id: Tentang
