Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: API Key
ro: Cheie API

en: Duration
ro: Durată

en: About
ro: Despre

en: Network
ro: Rețea
