One Type (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: One
nl: Een

en: About
nl: Over

en: Taxonomy Menu
nl: Taxonomie-menu
