One Type (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: One
pl: Jeden

en: About
pl: O stronie

en: Taxonomy Menu
pl: Menu taksonomii
