One API - for Android App (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: One
lt: Vienas

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
