One API - for Android App (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: One
tr: Bir

en: Search Keywords
tr: Arama Anahtar Kelimeleri

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: REST export
tr: REST dışa aktarma
