One API - for Android App (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Parent
cs: Nadřazený

en: One
cs: Jeden

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: node
cs: uzel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
