One API - for Android App (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Search Keywords
gl: Procurar Palabras Clave

en: All
gl: Todo

en: node
gl: nodo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
