One API - for Android App (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Parent
ro: Părinte

en: One
ro: Unu

en: Name
ro: Nume

en: Search Keywords
ro: Cuvinte cheie pentru căutare

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: node
ro: nod

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: REST export
ro: Export REST
