One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: All
cy: I gyd

en: node
cy: nod

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
