One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: all
el: όλα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Search Keywords
el: Αναζήτηση Λέξεις κλειδιών

en: term
el: όρος

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: node
el: κόμβος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
