One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: all
fa: همه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Search Keywords
fa: جستجوی کلید واژه‌ها

en: term
fa: واژه

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: node
fa: محتوا

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
