One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: all
is: allt

en: Reset
is: Endursetja

en: Parent
is: Foreldri

en: One
is: Einn

en: Name
is: Nafn

en: Search Keywords
is: Leita í lykilorðuð

en: term
is: flokkunarhugtak

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
