One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: all
ja: すべて

en: Reset
ja: リセット

en: Parent
ja: 親

en: One
ja: 1

en: Name
ja: 名前

en: Search Keywords
ja: 検索キーワード

en: term
ja: ターム

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: node
ja: ノード

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: REST export
ja: REST エクスポート
