One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: all
sk: všetko

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: term
sk: termín

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: node
sk: obsah

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
