One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
