One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: node
bs: nod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
