One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: all
ca: tot

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Parent
ca: Pare

en: One
ca: Un

en: Name
ca: Nom

en: Search Keywords
ca: Paraules clau de cerca

en: term
ca: terme

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: REST export
ca: Exportació REST
