One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: all
de: alle

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Parent
de: Übergeordnet

en: One
de: Eins

en: Search Keywords
de: Schlüsselwörter suchen

en: term
de: Begriff

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: node
de: Beitrag

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
