One API - for Android App (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: One
fr: Un

en: Name
fr: Nom

en: Search Keywords
fr: Mots-clés de recherche

en: All
fr: Tout

en: node
fr: nœud

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: REST export
fr: Export REST
