One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Search Keywords
hr: Pretraži ključne riječi

en: term
hr: pojam

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
