One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: term
km: ពាក្យ

en: All
km: ទាំងអស់

en: node
km: ថ្នាំង

en: About
km: អំពី
