One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
