One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: all
my: အားလုံး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
