One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: node
ne: नोड

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
