One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: node
sq: nyjë

en: About
sq: Informacione
