One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: all
ta: அனைத்து

en: Reset
ta: மீளமை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Search Keywords
ta: தேடல் குறிச்சொற்கள்

en: All
ta: எல்லா

en: node
ta: கணு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
