One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: all
uk: все

en: Reset
uk: Скинути

en: Parent
uk: Батько

en: One
uk: Один

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Search Keywords
uk: Пошук по ключових словах

en: term
uk: термін

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: node
uk: матеріал

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: REST export
uk: REST-експорт
