One API - for Android App (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
