One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
