One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Save
de: Speichern

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Configure the PDF engine and defaults for PDF generation.
de: Die PDF-Schnittstelle und die Standards für die PDF-Erzeugung konfigurieren.
