One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Save
es: Guardar

en: Position
es: Posición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Accessibility
es: Accesibilidad
