One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Save
et: Salvesta

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Accessibility
et: Vaegnägijale
