One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Save
fa: ذخیره

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
