One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Save
pl: Zapisz

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Accessibility
pl: Dostępność
