One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Save
pt: Salvar

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: Entity Print
pt: Impressão de Entidade
