One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Save
ru: Сохранить

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Accessibility
ru: Доступность
